Program bohoslužieb a oznamy farnosti Údol od 7. 6. - 13. 6. 2021

myrovanie

15.00

18.00

Najsladšieho Pána, Boha a Spasiteľa nášho Ježiša Krista, Milujúceho ľudí.  Svätí apoštoli Bartolomej a Barnabáš.

staroslov.  na úmysel darcu

slov  ⁎ Peter

12.6

Presvätej Bohorodičky Spolutrpiteľky.

+ Štefan Arendáč a ost . z rod.

13.6

nedeľa

8.00

10.45

3. nedeľa po Päťdesiatnici

cirkevnoslovanská sv. liturgia

za farnosť

slovenská sv. liturgia

* Patrik, Richard, Silvia, Ingrid s rodinami, rodičia

Oznamy

Farské oznamy:       •       verejné slávenie sv. liturgií je možné. Počet veriacich na sv. lit. je limitovaný podľa aktuálneho stavu chorobnosti. Ak dôjde k zmenám budú ohlásené v oznamoch, takťiež budú uverejnené na našej internetovej stránke        •        sv. zmierenia  vysluhujem na požiadanie, alebo pred sv. liturgiou počas bežného dňa       •     chrám je otvorený pre možnosť osobnej modlitby každý deň•    Dary: mlad. Rešetárovi – 150€, Anna Jančišinová (95 rokov) – 50€, Helena Hriňová (80 rokov) – 50€, Mikuláš Pružinský (70 rokov) – 50€. Za tieto dary Pán Boh odmeň!  Jubilantom, mladomanželom a všetkým Vám vyprosujem.   MNOHAJA A BLAHAJA LITA.

Program bohoslužieb filiálky Hajtovka

11.6   Slávnostná poklona prečistým tajomstvám tela a krvi nášho Pána Ježiša Krista.  16.30

+ Anna, Anton Noskovi    (r. Nosková)

myrovanie